POKOJE & CENY

Čtyřlůžkové apartmány a dvůžkové pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi

Cena od 1 621 CZK / 62 € / den

Moderní apartmán, ve kterém se budete cítít jako doma, Vám nabízí tři místnosti o celkové rozloze 60 m². První pokoj je vybaven manželskou postelí, druhý oddělenými lůžky. Obývací místnost disponuje plně vybavenou kuchyní s varnou deskou i troubou, sprchovým koutem, pračkou a neskutečným zážitkem z ubytování. K pobytu si můžete dokoupit snídani přímo na pokoj, kterou si můžete vychutnat na terase s posezením, která je součástní apartmánu.

Zobrazit detail pokoje

Dvoupodlažní apartmá

Cena od 1 834 CZK / 70 € / den

Moderní plně vybavený dvoupodlažní apartmá, ve kterém se budete cítít jako doma, Vám nabízí tři místnosti o celkové rozloze 60 m². První pokoj je vybaven manželskou postelí, druhý oddělenými lůžky. Obývací místnost disponuje vybavenou kuchyní s vestavěnými spotřebiči, sprchovým koutem, pračkou a neskutečným zážitkem z ubytování. K pobytu si můžete dokoupit snídani přímo na pokoj, kterou si můžete vychutnat na terase s posezením, která je součástní apartmánu.

Zobrazit detail pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a balkónem

Cena od 1 250 CZK / 47 € / den

Útulný pokoj o celkové rozloze 25 m² se může stát romantickým hízdečkem lásky. Pokoj s manželskou postelí a balkonem, je tím pravým pro strávení krásných chvilek v romantické Kutné Hoře. K pobytu si můžete dokoupit snídani přímo na pokoj, nebo navšívit naše Wellness.

Zobrazit detail pokoje

Apartmá s terasou

Cena od 1 837 CZK / 70 € / den

Moderní plně vybavený apartmá, ve kterém se budete cítít jako doma, Vám nabízí tři místnosti o celkové rozloze 60 m². První pokoj je vybaven manželskou postelí, druhý oddělenými lůžky. Obývací místnost disponuje kuchyní s vestavěnými spotřebiči, sprchovým koutem, pračkou a neskutečným zážitkem z ubytování. K pobytu si můžete dokoupit snídani přímo na pokoj, kterou si můžete vychutnat na terase s posezením, která je součástní apartmánu.

Zobrazit detail pokoje

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí a balkónem

Cena od 1 297 CZK / 49 € / den

Útulný pokoj o celkové rozloze 25 m² s manželskou postelí, plně vybaveným kuchyňským koutem a balkonem, je tím pravým pro návštěvu historické Kutné Hory. Po návštěvě památek si můžete odpočinout v našem hotelovém Wellness.

Zobrazit detail pokoje

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi

Cena od 919 CZK / 35 € / den

Útulný pokoj o celkové rozloze 18 m² s oddělenými lůžky a plně vybaveným kuchyňským koutem je tím pravým například pro letní cyklo návštěvu Kutné Hory. Nabízíme službu uschování a zapůjčení kola. Ráno před cestou můžete za drobný příplatek posnídat v hotelové restauraci a večer po náročné cestě relaxovat v hotelovém Wellness.

Zobrazit detail pokoje

Třílůžkový pokoj s balkónem

Cena od 1 297 CZK / 49 € / den

Útulný pokoj o celkové rozloze 30 m² se třemi postelemi a balkonem, je tím pravým pro poznávání místních krás například s partou kamarádů. K pobytu si můžete dokoupit snídani přímo na pokoj, navšívit naše Wellness nebo si zapůjčit kola.

Zobrazit detail pokoje

Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Cena od 811 CZK / 31 € / den

Útulný pokoj o celkové rozloze 17 m² se dvemi lůžky a minikuchyňkou s mikrovlnou troubou je tím pravým pro strávení krásných chvilek v romantické Kutné Hoře. K pobytu si můžete dokoupit snídani přímo na pokoj, nebo navšívit naše Wellness.

Zobrazit detail pokoje
Hotel Apartments Benešova 6 v Kutné Hoře hodnocení